Змішувач Imprese Vaclav f03206401AA
Відео 4Фото 9 |
Imprese Vaclav f03206401AA Vaclavбез ручного душу |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Силіконовий аератор Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vaclav f03206401AA
Усі ціни 71 →Змішувач для ванни Imprese Vaclav чорний матовий f03206410AA | 3 519 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом IMPRESE VACLAV хром | 3 199 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Vaclav f03206406AA, никель 195321 | 2 359 грн. |
Змішувач для ванни Imprese VACLAV чорний матовий (f03206410AA) f03206410AA | 3 519 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Vaclav, білий f03206403AA | 2 315 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →