Інсталяція для туалету Volle Master Evo 212010
Фото 4 |
Volle Master Evo 212010 без унітазунітаз |
|
Самонесуча сталева рама з порошковим напиленням. Прогресивний наповнювальний клапан з функцією затримки подачі води. Регулювання монтажної глибини
Два розміру установки шпильок для унітазу — 180 і 230 мм. Діаметр фанового виводу: 90-110 мм Регулювання зливу: 6/5.5; 5/4.5; 4/3 літра, для половинного зливу: 3/2.5 літра
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Master Evo 212010
Усі ціни 10 →Встановлення для агрегату Volle Master Evo 3в1 212010 | 5 000 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle MASTER EVO 3в1 (212010) 212010 | 5 000 грн. |
Volle Volle Master Evo 212010 | 5 000 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master Evo 3в1 (212010) 212010 | 5 000 грн. |
Инсталляция для унитаза Volle Master Evo 212010 | 4 250 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Volle Master Evo 212010
Ціни на Volle Master Evo 212010 |
---|---|---|---|---|
Volle Master Evo 212010 | від 4 250 грн. | 10 пропозицій | ||
Volle Master Evo 212010 WC | від 9 300 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →