БФП Konica Minolta Bizhub 227
Відео 5 |
Konica Minolta Bizhub 227
BizhubLANNFC2-сторонній друкавтоскануванняємний накопичувачвеликий екранОЗП ≥ 1.5 ГБшвидкий процесор
Тип:монохромний, лазерний
Формат:A3
Підключення:USB B, NFC, LAN
Роздільна здатність друку:1800х600 dpi
Сканування:600х600 dpi
Ч/б друк:22 стр/хв
Кількість картриджів:1 шт
Всі характеристики
Купити Konica Minolta Bizhub 227
БФП Konica Minolta bizhub 227Бренд: Konica Minolta Тип: БФП Клас пристрою: офісний Технологія і палітра друку: лазерна чорно-біла Принтер Формат паперу: A3 Роздільна здатність друку, dpi: 600 x 600 Швидкість чорно-білого друку, стор./хв: 22 Швидкість кольорового друку, стор./хв: немає Вихід першої чорно-білої сторінки, сек: 5,3 Вихід першої... щекольорової сторінки, сек: немає Максимальний обсяг друку, стор./міс: Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 87 999 грн. |
Konica Minolta Bizhub 227 | 77 736 грн. Під замовлення Див. умови |
Konica-Minolta Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 227 A3 Mono (BIZHUB227) | 115 907 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія Konica Minolta Bizhub
від 158 000 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 102 213 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 6144 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 17 958 грн.
кольоровий, лазерний, A4, 2400x600 dpi, ч/б 31 стр/хв, кольоровий 31 стр/хв, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 309 304 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 25 133 грн.
монохромний, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 50 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 110 290 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 37 843 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 600х600 dpi, сканування 600х600 dpi, ОЗП 256 МБ, LAN
від 43 214 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 2048 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
від 43 747 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 33 стр/хв, кольоровий 33 стр/хв
від 77 736 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC, жорсткий диск, 250 ГБ
від 58 507 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 40 стр/хв, кольоровий 40 стр/хв
від 53 792 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC, жорсткий диск, 250 ГБ
від 13 204 грн.
монохромний, лазерний, A4, 1200x1200 dpi, ч/б 40 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 376 544 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
від 158 711 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC, жорсткий диск, 250 ГБ
від 181 548 грн.
кольоровий, кольорів 4, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, ОЗП 4096 МБ, LAN, жорсткий диск, 250 ГБ
від 287 123 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1800х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 8192 МБ, LAN, жорсткий диск, 256 ГБ
Відеоогляди
Konica Minolta bizhub 227: Quick Intro
29 лютого 201641 899 переглядів
Konica Minolta 227 overview
18 травня 201615 224 перегляда
Konica Minolta bizhub C227 vs Kyocera TASKalfa 2553ci: Кто победит?
19 вересня 20204 653 перегляда
Konica Minolta Bizhub 227/ 287/367 specifications|detailed explanation| tamil.#konicaminolta#konica
3 листопада 20213 576 переглядів
Konica Minolta bizhub 227/367-series drum unit rebuild instructions
19 червня 201719 661 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 61 513 грн.
монохромний, лазерний, A3, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 4096 МБ, швидкий процесор, LAN, NFC
від 10 430 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 5 569 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 5 829 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 1 957 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 5 299 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 18 510 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 27 760 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 10 915 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 64 МБ
від 7 216 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 15 939 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 16 789 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ