Газонокосарка Tex-AC TA-03-446
Фото 7 |
Tex-AC TA-03-446
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:2100 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Висота косіння:від 20 мм, до 65 мм
Травозбірник:50 л
Вага:11 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики TA-03-446
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-446
Газонокосилка электрическая ТехАС TA-03-446 | 6 066 грн. |
Газонокосарка електрична Тех.АС TA-03-446 (380 мм / індукційний двигун) | 6 334 грн. |
Газонокосарка електрична ТехАС ТА-03-446 | 6 334 грн. |
Газонокосарка електрична TEX.AC ТА-03-446 | 6 334 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →