Приціл Konus KonusPro M-30 1X-4X24
Відео 1Фото 2 |
Konus KonusPro M-30 1X-4X24
Тип:оптичний («загонник»)
Кратність збільшення:1 – 4 x
Діаметр об'єктива:24 мм
Поле зору на 100 м:33.5 – 8.3 м
Довжина прицілу:275 мм
Всі характеристики
Характеристики KonusPro M-30 1X-4X24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konus KonusPro M-30 1X-4X24
Усі ціни 12 →Приціл KonusPro M-30 1-4x24 | 6 826 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO M-30 1-4x24 Circle Dot IR 7184 | 6 710 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO M-30 1-4x24 Circle Dot IR 7184 | 7 375 грн. |
Приціл оптичний KONUS KONUSPRO M-30 1-4x24 Circle Dot IR (7184) | 7 375 грн. |
Прицел Konus KonusPRO M-30 1-4x24 Circle Dot IR (7184) 7184 | 6 708 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди