Приціл Konus KonusPro M-30 1-6x24 (7182)
Фото 4 |
Konus KonusPro M-30 1-6x24
Тип:оптичний («загонник»)
Кратність збільшення:1 – 6 x
Діаметр об'єктива:24 мм
Поле зору на 100 м:36 – 5.5 м
Довжина прицілу:250 мм
Всі характеристики
Характеристики KonusPro M-30 1-6x24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konus KonusPro M-30 1-6x24
Усі ціни 20 →Приціл KonusPro M-30 1-6x24 | 10 795 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO M-30 1-6x24 Circle Dot IR 7182 | 10 785 грн. |
Оптичний приціл KONUS KONUSPRO M-30 1-6x24 Circle Dot IR 7182 | 11 975 грн. |
Приціл оптичний KONUS KONUSPRO M-30 1-6x24 Circle Dot IR (7182) | 11 975 грн. |
Прицел Konus KonusPro M-30 1-6x24 Circle Dot IR (7182) 7182 | 10 780 грн. |
ще 15 пропозицій