Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 500x1200
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 500x1200
Сортувати
Korado Korado 11-K 500x1200 | 5 458 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x1200 | 3 706 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x1200 | 6 200 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 500x1200 мм бокове підключ | 5 459 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11K 500x1200 (11050120-50-0010) | 5 458 грн. |
Закрити
Рекомендуємо