Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1100 (FK0110511W02)
від 3 611 до 5 409 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1100
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 500x1100 | 4 420 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK011 500x1100 (FK0110511W02) | 4 834 грн. |
Kermi FKO 11 500x1100 | 3 611 грн. |
Kermi FKO 11 500x1100 FK0110511W02 | 4 808 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 500x1100 | 4 506 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо