Радіатор опалення Vogel&Noot 11K 500x1200
від 3 205 до 6 086 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11K 97
Характеристики
Vogel&Noot 11K 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11K 500x1200
Vogel&noot Vogel&noot 11 K 500x1200 | 3 205 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 11 K 500x1200 бічне підключення PK115001200 | 6 086 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 11K 500х1200 бічне підключення Vogel85 | 3 669 грн. |
Закрити
Рекомендуємо