Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 500x600
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 500x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 500x600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 500x600 мм бокове підключе | 9 111 грн. |
Korado Radik Klasik 33 500x600 | 5 838 грн. |
Korado Radik Klasik 33 500x600 | 9 768 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-K 500х600 мм (33050060-50-0010) | 9 111 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 500x600 мм бокове підключе | 9 111 грн. |
Korado 33-K 500x600 | 9 111 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 500x600 (33050060-50-0010) | 5 871 грн. |
Закрити
Рекомендуємо