Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 500x2300
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 500x2300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 500x2300
Сортувати
Korado Korado 11-K 500x2300 | 9 743 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500х2300 | 6 265 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500х2300 | 10 482 грн. |
Радіатор Korado 11К 500Х2300 бокове підключення 11050230-50-0010 | 9 911 грн. |
Закрити
Рекомендуємо