Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 200x1600
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 200x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 200x1600
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x1600 мм бокове підключ | 9 240 грн. |
Korado Radik Klasik 22 200х1600 | 9 899 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x1600 мм бокове підключ | 9 240 грн. |
Закрити
Рекомендуємо