Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 300x1000
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 300x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 300x1000 мм бокове підключ | 6 132 грн. |
Korado Radik Klasik 22 300x1000 | 4 179 грн. |
Korado Radik Klasik 22 300x1000 | 6 992 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-K 300х1000 мм (22030100-50-0010) | 5 846 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 300x1000 мм бокове підключ | 6 132 грн. |
Korado 22-K 300x1000 | 6 496 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 300x1000 мм бічне підключення Чехія | 5 900 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22K 300x1000 (22030100-50-0010) | 4 274 грн. |
Закрити
Рекомендуємо