Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 500x2000
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 500x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 500x2000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 500x2000 мм бокове підключ | 12 299 грн. |
Korado Radik Klasik 22 500x2000 | 8 790 грн. |
Korado Radik Klasik 22 500x2000 | 14 706 грн. |
Радіатор Korado 22К 500x2000 бокове підключення 22050200-50-0010 | 13 907 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 500x2000 мм бокове підключ | 12 299 грн. |
Korado 22-K 500x2000 | 9 197 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 500x2000 мм бічне підключення Чехія | 10 300 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22K 500x2000 (22050200-50-0010) | 12 299 грн. |
Закрити
Рекомендуємо