Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 400x700
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 400x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 400x700
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 400x700 мм бокове підключе | 6 272 грн. |
Korado Radik Klasik 22 400x700 | 4 018 грн. |
Korado Radik Klasik 22 400x700 | 6 723 грн. |
Радіатор Korado 22К 400x700 бокове підключення 22040070-50-0010 | 3 531 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-K 400х700 мм (22040070-50-0010) | 6 272 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 400x700 мм бокове підключе | 6 272 грн. |
Korado 22-K 400x700 | 6 272 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22K 400x700 (22040070-50-0010) | 3 906 грн. |
Закрити
Рекомендуємо