Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 500x700
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 500x700
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 500x700 мм бокове підключе | 4 237 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x700 | 2 598 грн. |
Korado Radik Klasik 11 500x700 | 4 347 грн. |
Радіатор Korado 11К 500x700 бокове підключення 11050070-50-0010 | 4 109 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 500x700 мм бокове підключе | 4 237 грн. |
Korado 11-K 500x700 | 2 717 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11K 500x700 (11050070-50-0010) | 4 237 грн. |
Закрити
Рекомендуємо