Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 600x1200
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 600x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 600x1200
Сортувати
Korado Korado 22-K 600x1200 | 9 422 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 600x1200 мм бокове підключ | 9 422 грн. |
Korado Radik Klasik 22 600x1200 | 6 402 грн. |
Korado Radik Klasik 22 600x1200 | 10 710 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-K 600х1200 мм (22060120-50-0010) | 8 984 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 600x1200 мм бокове підключ | 9 422 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 600x1200 мм бічне підключення Чехія | 8 300 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22K 600x1200 (22060120-50-0010) | 6 413 грн. |
Закрити
Рекомендуємо