Радіатор опалення Korado Radik Klasik 33 300x1200
Модифікації Korado Radik Klasik 33 90
Характеристики
Korado Radik Klasik 33 300x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 33 300x1200
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1200 мм бокове підключ | 10 615 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1200 | 6 824 грн. |
Korado Radik Klasik 33 300x1200 | 11 417 грн. |
Радіатор Korado 33К 300х1200 бокове підключення 33030120-50-0010 | 10 798 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33K 300x1200 мм бокове підключ | 10 615 грн. |
Korado 33-K 300x1200 | 10 615 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33K 300x1200 (33030120-50-0010) | 6 820 грн. |
Закрити
Рекомендуємо