Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 33 300x1200
від 8 396 до 9 304 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 33 83
Характеристики
Purmo Ventil Compact 33 300x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 33 300x1200
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 33 300x1200 (F073303012011300) | 8 396 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 33 300x1200 | 9 282 грн. |
Purmo Ventil Compact 33 300x1200 F073303012011300 | 8 547 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact 33 300 x 1200 | 9 304 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 33 300x1200 | 9 282 грн. |
Закрити
Рекомендуємо