Радіатор опалення Korado Radik VK11 500x1200
від 5 377 до 7 067 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK11 37
Характеристики
Korado Radik VK11 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK11 500x1200
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11VK 500x1200 мм нижнє підключ | 7 067 грн. |
Korado 11-VK 500x1200 | 5 377 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11VK 500x1200 (11050120-60-0010) | 7 067 грн. |
Закрити
Рекомендуємо