Радіатор опалення Korado Radik VK33 500x1400
від 10 626 до 17 051 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 48
Характеристики
Korado Radik VK33 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 500x1400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 500x1400 мм нижнє підключ | 16 821 грн. |
Радіатор Korado 33VK 500X1400 нижнє підключення 33050140-60-0010 | 17 051 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 500x1400 мм нижнє підключ | 16 821 грн. |
Радіатор сталевий Korado 33VK 500x1400 мм нижнє підключення Білий | 13 928 грн. |
Korado 33-VK 500x1400 | 16 821 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 500x1400 (33050140-60-0010) | 12 800 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 500x1400 (33050140-60-0010) | 10 626 грн. |
Закрити
Рекомендуємо