Радіатор опалення Korado Radik VK22 300x500
від 5 268 до 5 364 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 300x500
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 300x500 мм нижнє підключе | 5 268 грн. |
Радіатор Korado 22VK 300X500 нижнє підключення 22030050-60-0010 | 5 364 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 300x500 мм нижнє підключе | 5 268 грн. |
Закрити
Рекомендуємо