Електричний котел Kospel EKCO.M3 12/16/20/24 24 кВт 400 В
Kospel EKCO.M3 12/16/20/24 24 кВт
400 В
8 кВт
230 В / 400 В
24 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Оснащується погодозалежною автоматикою. Можливість управління зі смартфона.
Всі характеристики
Характеристики EKCO.M3 12/16/20/24
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel EKCO.M3 12/16/20/24 24 кВт 400 В
Усі ціни 8 →Електрокотел Kospel EKCO.M3 - 12 / 16 / 20 / 24 | 26 288 грн. |
Електричний котел Kospel EKCO.M3-12/16/20/24 380 В 170750 | 28 639 грн. |
Kospel Kospel EKCO.M3-12/16/20/24 | 27 918 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.M3-12/16/20/24 | 27 551 грн. |
Котел електричний Kospel EKCO.M3-12/16/20/24 | 28 076 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Kospel EKCO.M3 12/16/20/24
Ціни на Kospel EKCO.M3 12/16/20/24 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.M3 4/6/8 8 кВт 230 В / 400 В | від 25 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Kospel EKCO.M3 12/16/20/24 24 кВт 400 В | від 26 288 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →