Електричний котел Kospel EKCO.L2 12 12 кВт 400 В
Відео 13Фото 4 | 14 609 грн. Купити! Kospel Kospel EKCO.L2-12[12кВт]Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
0 1 2 2 |
злажується враження про те що три нижче написаних відгуки замовні з упором на придбання стабілізатора напруги Скажіть люб'язні скільки ж коштує стабілізатор напруги 3 фазний на 12 кВт впевнений що в два рази дорожче ніж сакм котел параметри заявлені виробником поки не купив |
У будинок ставили всі види котлів, з електрики взяли коспел (30квт), так як у батьків вже 15 років стоїть і жодних проблем з ним немає. Справляється з роботою на всі 100%, гріє приміщення 250 квадратів, причому в налаштуваннях прогріву я виставляю лише 2 тіни, щоб просто він весь час тримав температуру, інакше він дуже швидко наганяє задану температуру в системі, ну і заощадження всього буде 20 квт , грубо кажуть економіш і денежку ... Чому так роблю т.к. датчик температури в будинку не дуже швидко відчуває перепади температури повітря, а ось в системі вода дуже швидко остигає і відповідно тепла підлога швидко стає прохолодним, а повітря ще тримає температуру і котел не включається відповідно, так що краще його тримати на мінімумі але включеним. в цілому котел відмінно працює, користуюся вже більше 2 років, ніяких зауважень по роботі немає. Немає розширювального бачка, ще 10 років тому він був у самому казані, і це було зручно, зараз треба доставляти, а це вже обв'язки тощо. ... зайві гроші. Котел шумний, а точніше зовнішня кришка, як я її вже і на скотч двосторонній не садив, підкладав всякі папірці, гумки.... на прогріві тарабанить як божевільний... якщо у вас стіна в котельні межує зі спальнею буде жахливо) Одноконтурний, але це швидше не мінус а опція, тепер все або бойлер або газ ... тут вже хто як хоче. При першому запуску або заповітрювання системи він самостійно не може продавити повітря, потрібно шукати що віджати, щоб він пробулькався. Alex: |
Знадобилося створити автономне опалення в моїй майстерні. Вибрав варіант з електричним опаленням, тому що газу поряд немає, а топити твердопаливний котел, коли тобі всього три-чотири години попрацювати треба занадто клопітно. Так, електроенергія це не дешево, але для періодичного використання підходить ідеально. Kospel вибрав тому, що вже добре знайомий із цим польським брендом. Вдома є газовий котел цього виробника, і я їм повністю задоволений. Котел безшумний та безпроблемний, практично не вимагає обслуговування. Ні тобі чистки димоходу та зольника як у твердопаливних котлах, ні головного болю з тиском газу, що мучить господарів газових котлів. Зручний тижневий програматор. Оскільки я знаю, коли завтра прийду працювати, просто виставляю програматор на пуск за годину до мого приходу і заходжу вже в тепле приміщення. Котел оснащений шестиступінчастим регулятором потужності, що дозволяє економно витрачати електроенергію. Регулювання реалізовано на сучасних напівпровідниках, працює надійно та ефективно. Захист від замерзання не дає температурі в майстерні опускатися занадто низько і зберігає контур опалення від розморожування. Оскільки електричний котел, то не довелося возитися з установкою димоходу. Потріскує під час роботи. Схоже на теплове розширення. Спочатку трохи дратувало, але згодом звик. Для ніжної автоматики потрібний стабілізатор напруги, без нього може спонтанно вимикатися. користуюся Kospel EKCO.L2 8 місяць і більше |
И в чем отличие состоит ?
Опалювальне обладнання під польським брендом Kospel відомо на світовому ринку більше чверті століття. Якісна техніка за доступними цінами служить багато років. Простий в управлінні електричний котел EKCO.L2 12 обійдеться недешево — $340, але відпрацьовує свою вартість.
Компактний і зручний
Корпус виготовлений з металу з білим емалевим покриттям, тому виріб не піддається корозії і довго зберігає естетичний вигляд. Розміри 710х418х251 мм дають змогу монтувати котел на кухні поряд з настінними шафами або в будь-якому іншому зручному місці.
Панель управління на лицьовій частині корпусу забезпечує установку і перегляд робочих параметрів котла, автоматичний вибір 6 ступенів потужності, регулювання температури теплоносія в діапазоні від 20 до 85 °C. Також параметри котла можна регулювати з зовнішнього програматора Auraton 2021, що йде в комплекті.
Широкі можливості
Котел здатний опалювати приміщення площею 100 – 140 кв. м. Причому, автоматично регулювати температуру залежно від температури в приміщенні. Для забезпечення гарячого водопостачання можна підключити бойлер непрямого нагріву.
Прилад обладнаний циркуляційним насосом, клапаном безпеки – 0.3 Мпа, автоматичним відводом повітря і манометром. Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації, тим самим оберігаючи нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу.
По частині безпеки — питань немає. Як втім, і по частині комфорту. Нагрівальний вузол з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби, а електронний вузол потужності — надійну і безшумну роботу.
Електричний котел Kospel EKCO.L2 12 — продумане рішення для будинку і офісу, з легким керуванням, надійне і комфортне в експлуатації.
- Ступінь захисту електрообладнання — IP21
Модификації Kospel EKCO.L2 12
Ціни на Kospel EKCO.L2 12 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.L2 4 4 кВт 230 В | від 17 569 грн. | 2 пропозиції | ||
Kospel EKCO.L2 6 6 кВт 230 В | від 21 223 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 8 8 кВт 230 В | від 13 924 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 12 12 кВт 400 В | від 14 609 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 15 15 кВт 400 В | від 16 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 18 18 кВт 400 В | від 16 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Kospel EKCO.L2 21 21 кВт 400 В | від 16 435 грн. | 2 пропозиції | ||
Kospel EKCO.L2 24 24 кВт 400 В | від 19 631 грн. | 1 пропозиція |