Твердопаливний котел Kotlant KG-30 30 кВт
Фото 7 |
Kotlant KG-30 30 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 198 мм
Всі характеристики
Характеристики KG-30
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kotlant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kotlant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kotlant KG-30 30 кВт
Усі ціни 9 →Котел твердопаливний Kotlant KГ-30 кВт (9763644) | 56 600 грн. |
Твердопаливний котел Kotlant КГ 30 кВт з електронною автоматикою "TECH" з | 64 499 грн. |
Твердопаливний котел тривалого горіння Kotlant КГ 30 кВт з електронною авт | 62 399 грн. |
Твердопаливний котел тривалого горіння Kotlant КГ 30 кВт базова комплектац | 56 599 грн. |
Твердопаливний котел тривалого горіння Kotlant КГ 30 кВт з механічним регу | 57 499 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kotlant KG-30
Ціни на Kotlant KG-30 |
---|---|---|---|---|
Kotlant KG-15 15 кВт | від 26 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Kotlant KG-16 16 кВт | від 30 899 грн. | 6 пропозицій | ||
Kotlant KG-17 17 кВт | від 31 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Kotlant KG-18 18 кВт | від 37 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Kotlant KG-19 19 кВт | від 39 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Kotlant KG-22 22 кВт | від 45 799 грн. | 8 пропозицій | ||
Kotlant KG-27 27 кВт | від 50 699 грн. | 8 пропозицій | ||
Kotlant KG-30 30 кВт | від 56 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Kotlant KG-40 40 кВт | від 65 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Kotlant KG-50 50 кВт | від 77 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Kotlant KG-75 75 кВт | від 112 799 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →