Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-6 750 750 л
Teplobak VTP-6 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-6 750 750 л
Усі ціни 12 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 750 л НТ1,9 ВТ1,05 без изоляции | 57 083 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 750 л НТ1,9 ВТ1,05 без изоляции | 63 425 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 750 л НТ1,9 ВТ1,05 с изоляцией | 66 758 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 750 л НТ2,95 ВТ1,4 без изоляции | 66 177 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Teplobak VTP-6 750
Ціни на Teplobak VTP-6 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-6 750 750 л | від 57 083 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-6 1000 1000 л | від 85 914 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-6 1500 1500 л | від 94 815 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-6 2000 2000 л | від 139 514 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →