Фрезер Kraissmann 1500 OFE 6-8
Kraissmann 1500 OFE 6-8 |
|
У комплекті набір з 12 фрез та адаптер для підключення пилососу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 1500 OFE 6-8
Усі ціни 9 →Фрезер електричний KRAISSMANN 1500 OFE 6-8 | 2 979 грн. |
Фрезер Kraissman 1500 OFE 6-8 113610 | 2 522 грн. |
Фрезерна машина KRAISSMANN 1500 OFE 6-8 (з набором фрез) | 2 822 грн. |
Фрезер KRAISSMANN 1500 OFE 6-8 (Набір фрез 12 шт., Цанги 6 і 8 мм) Німеччи | 2 597 грн. |
Фрезер Kraissman 1500 OFE 6-8 | 3 026 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →