Лазерний нівелір Kraissmann 2 LLC 15 R
Відео 1Фото 6 |
Kraissmann 2 LLC 15 R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2 LLC 15 R
Усі ціни 6 →Лазерний рівень KRAISSMANN 2 LLC 15R | 1 649 грн. |
Лінійний лазерний рівень KRAISSMANN 2 LLC 15R (червоний промінь) | 1 536 грн. |
Міні лазерний нівелір, лазерний рівень Kraissmann 2 LLC 15 R (Червоний про | 1 702 грн. |
Міні-лінійний лазерний рівень (нівелір) KRAISSMANN 2 LLC 15R (червоний про | 1 625 грн. |
Лазерний рівень Kraissmann 2 LLC 15 R | 1 600 грн. |
Міні лазерний рівень (нівелір) KRAISSMANN 2 LLC 15R (червоний промінь) | 1 328 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →