Лазерний нівелір Kraissmann 2 LLC 30 G
Відео 1Фото 8 |
Kraissmann 2 LLC 30 G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2 LLC 30 G
Усі ціни 6 →Лазерний рівень KRAISSMANN 2 LLC 30G | 1 959 грн. |
Лазерний міні нівелір Kraissmann 2 LLC 30 G (зелений промінь) | 1 958 грн. |
Міні лазерний нівелір, лазерний рівень Kraissmann 2 LLC 30 G (Зелений пром | 1 951 грн. |
Лазерний рівень Kraissmann 2 LLC 30 G | 1 666 грн. |
Міні-лінійний лазерний рівень (нівелір) KRAISSMANN 2 LLC 30G (зелений пром | 1 914 грн. |
Лазерний нівелір Kraissmann 2 LLC 30 G | 1 850 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →