Лазерний нівелір Kraissmann 16 4D-LLA 25 RG
Фото 4 |
Kraissmann 16 4D-LLA 25 RG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 16 4D-LLA 25 RG
Усі ціни 7 →Лазерний рівень KRAISSMANN 16.4D- LLA 25 RG | 3 749 грн. |
4D лазерний нівелір Kraissmann 16 4D-LLA 25 RG (зелений промінь, 2 акумуля | 3 825 грн. |
4D Лінійний лазерний нівелір, лазерний рівень Kraissmann 16 4D-LLA 25 RG ( | 4 150 грн. |
4D ЛІНІЙНИЙ ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ (НІВЕЛІР) KRAISSMANN 16 4D-LLA 25 RG ПРОФЕСИНА | 3 528 грн. |
Лазерний рівень KRAISSMANN 16.4D- LLA 25 RG | 4 605 грн. |
4Д лінійний лазерний рівень (нівелір) KRAISSMANN 16 4D-LLA 25 RG (зелений | 3 741 грн. |
Лазерний нівелір KRAISSMANN 16 4D-LLA 25 RG | 3 564 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →