Лазерний нівелір Kraissmann 12 3D-LL 25
Відео 2Фото 7 |
Kraissmann 12 3D-LL 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 12 3D-LL 25
Лазерний рівень (нівелір) Kraissmann 12 3D-LL 25G | 3 859 грн. |
3D Лінійний лазерний нівелір, лазерний рівень Kraissmann 12 3D-LL 25 | 3 860 грн. |
Лазерний нівелір KRAISSMANN 12 3D-LL25 | 3 550 грн. |
3D лінійний лазерний нівелір KRAISSMANN 12 3D-LL 25 | 3 890 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →