Будівельний фен Kraissmann 2000 HLP 2
Фото 4 |
Kraissmann 2000 HLP 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 2000 HLP 2
Усі ціни 12 →Будівельний фен Kraissmann 2000 HLP 2 | 634 грн. |
Фен технічний Kraissmann 2000 HLP 2 112472 | 530 грн. |
Фен будівельний Kraissmann 2000 HLP 2 (2-х швидкісний) | 675 грн. |
Фен будівельний KRAISSMANN 2000 HLP 2 | 664 грн. |
Фен будівельний KRAISSMANN 2000 HLP 2 (потужність: 2000 Вт, 2 швидкості) Н | 637 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →