Душова система Kraus KEF-16054CH
Фото 2 |
Kraus KEF-16054CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KEF-16054CH
Усі ціни 24 →Душова система Apollo KEF-16054CH | 34 875 грн. |
Душова система Apollo KEF-16054BN | 22 300 грн. |
Душова система KRAUS (KEF-16054CH) KEF-16054CH | 18 989 грн. |
Душові системи Kraus KEF-16054BN | 22 300 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Kraus Apollo хром KEF-16054CH | 19 181 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →