Душовий набір Kraus Illusio KEF-14709CH
Фото 2 |
Kraus Illusio KEF-14709CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Illusio KEF-14709CH
Усі ціни 8 →Душова система Illusio KEF-14709CH | 22 680 грн. |
Душевая система Illusio KEF-14709CH | 12 474 грн. |
Змішувач для ванни KRAUS Illusio (KEF-14709CH) KEF-14709CH | 12 349 грн. |
Душовий гарнітур Kraus Illusio KEF-14709CH | 12 474 грн. |
Смеситель для ванны Kraus Illusio KEF-14709CH | 12 474 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →