Душова система Hansgrohe Croma 27222000
Hansgrohe Croma 27222000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 27222000
Усі ціни 8 →Душова система Hansgrohe Croma 220 Showerpipe 27222000 | 37 503 грн. |
Душова система з одноважільний змішувач, поворотний тримач 400 мм Hansgroh | 36 948 грн. |
Hansgrohe Kolumna Prysznicowa Croma 220 27222000 | 24 120 грн. |
Hansgrohe Kolumna Prysznicowa Croma 220 27222000 | 24 723 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE Croma 220 Showerpipe 27222000 | 37 503 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 27222000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →