Душова система Kraus KEF-16055CH
Фото 2 |
Kraus KEF-16055CH |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KEF-16055CH
Усі ціни 10 →Душова система Apollo KEF-16055CH | 51 165 грн. |
Душова система Apollo KEF-16055CH | 28 141 грн. |
Душова система KRAUS APOLLO со смесителем для ванны, верхним и ручным душе | 28 141 грн. |
Душові системи Kraus KEF-16055CH | 28 141 грн. |
Душевая система Kraus Apollo KEF-16055CH | 28 141 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →