Душова система KRONER Edelstahl Kubus-ESG231 Flex CV029977
Фото 11 |
KRONER Edelstahl Kubus-ESG231 Flex CV029977 |
|
Змішувач в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Kubus-ESG231 Flex CV029977
Усі ціни 17 →Душова система прихованого монтажу Kroner KRP Edelstahl Kubus - ESG231 нер | 3 024 грн. |
Душова система Kroner KRP Edelstahl Kubus - ESG231 Flex (CV029977) CV02997 | 2 294 грн. |
Душова система без змішувача KRONER KRP Edelstahl Kubus ESG231 160x160мм і | 3 024 грн. |
Душова система Kroner KRP Edelstahl Kubus - ESG231 Flex (CV029977) CV02997 | 3 024 грн. |
Душова система Kroner KRP Edelstahl Kubus-ESG231 Flex сталь | 3 024 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →