Ручна лійка Hansgrohe Raindance Select 26550000
Фото 3 |
Hansgrohe Raindance Select 26550000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 26550000
Усі ціни 11 →Душові лійки HANSGROHE RAINDANCE SELECT E 26550400 | 6 648 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Raindance Select E 150 3jet, білий/хром (26550400) 26 | 6 547 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Raindance Select E 150 3jet (26550400) 26550400 | 6 648 грн. |
Hansgrohe Raindance Select 26550000 | 3 530 грн. |
Hansgrohe Ручной душ Raindance Select E 150 3jet Hansgrohe Raindance Selec | 6 648 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 26550000:
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →