Унітаз KRONER A534UF
Фото 10 |
KRONER A534UF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER A534UF
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний Kroner білий глянцевий A534UF із сидінням Soft Close CV03 | 4 872 грн. |
Унітаз підвісний Kroner KRP-A534UF Rimless 410х355х555 мм, сидіння Slim Du | 4 872 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий KRONER KRP-A534UF із сидінням з мікроліфтом | 3 906 грн. |
Kroner Kroner KRP - A534UF Rimless (CV031644) CV031644 | 3 906 грн. |
Унітаз підвісний з сидінням і кришкою Kroner KRP - A534UF Rimless (CV03164 | 3 906 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →