Унитаз KRONER A534UF
Фото 10 |
KRONER A534UF |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER A534UF
Все цены 8 →Унітаз підвісний Kroner білий глянцевий A534UF із сидінням Soft Close CV03 | 4 872 грн. |
Унітаз підвісний Kroner KRP-A534UF Rimless 410х355х555 мм, сидіння Slim Du | 4 872 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий KRONER KRP-A534UF із сидінням з мікроліфтом | 3 906 грн. |
Kroner Kroner KRP - A534UF Rimless (CV031644) CV031644 | 3 906 грн. |
Унітаз підвісний з сидінням і кришкою Kroner KRP - A534UF Rimless (CV03164 | 3 906 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →