Унітаз Laufen Palace 8247060000001
Фото 3 |
Laufen Palace 8247060000001 |
|
Унітаз доступний зі спеціальним антибрудовим покриттям LCC (LAUFEN Clean Coat)
Зливний бачок і сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Palace 8247060000001
Усі ціни 11 →Унітаз-компакт підлоговий білий без бачка LAUFEN PALACE без сидіння випуск | 15 952 грн. |
Laufen Laufen Palace H8247060000001 | 15 952 грн. |
Унитаз LAUFEN Palace без бачка (H8247060000001) 193747 | 12 962 грн. |
Підлоговий унітаз Laufen Palace 824706 (8.2470.6.000.231.1) | 15 952 грн. |
Унітаз-компакт LAUFEN Palace New H8247060000001 (без бачка і кришки) | 15 952 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →