Кавоварка Krups Essential EA 8108 чорний
Відео 7 |
Krups Essential EA 8108 чорний |
|
Порівняно недорога автоматична кавова машина з вбудованою конічної сталевий кавомолкою. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії з сімейства Roma 2019-го року, орієнтований на широке коло користувачів, що віддають перевагу якісний еспресо або американо, приготований на його основі. Обладнана ручним капучинатором, робота якого вимагає безпосередньої участі користувача і певного досвіду.
У конструкції кавоварки Krups Essential EA 8108 використаний якісний незнімний заварювальний блок з попередніми змочуванням. Вбудована автоматична кавомолка з робочими поверхнями з високолегованої харчової нержавіючої сталі забезпечує 3 різних ступеня помелу. Також система управління дає можливість регулювати міцність, температуру і об'єм готового напою. Машина обладнана швидкодіючим термоблоком потужність 1450 Вт і довговічною помпою, здатної витримати тиск 15 бар. Повного завантаження зерен і води вистачає на приготування 28-33 стандартних порцій еспресо. Телефон сумісний з фильтровально-пом'якшуючими картриджами Claris Aqua Filter, які застосовуються з водою підвищеної жорсткості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Купити Krups Essential EA 8108 чорний
Усі ціни 15 →Кавомашина Krups ARABICA PICTO (EA8108) | 10 689 грн. |
Кавомашина автоматична Krups EA8108 | 14 432 грн. |
Кавомашина автоматична Krups EA8108 | 10 699 грн. |
Кавоварка Krups Essential Espresso EA810870 | 10 649 грн. |
Krups Roma EA8108 | 11 115 грн. |
- Регульована висота дозатора для кави
- Знімний лоток для крапель
- Автоматичне відключення
Модификації Krups Essential EA 8108
Ціни на Krups Essential EA 8108 |
---|---|---|---|---|
Krups Essential EA 8107 бордовий | від 11 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Krups Essential EA 8105 білий | від 13 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Krups Essential EA 810B графіт | від 10 680 грн. | 9 пропозицій | ||
Krups Essential EA 8108 чорний | від 10 296 грн. | 15 пропозицій |