Кавоварка Krups Evidence Eco Design EA 897A сріблястий
Відео 6Фото 9 |
Krups Evidence Eco Design EA 897A сріблястий сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Evidence Eco Design EA 897A сріблястий
Усі ціни 38 →Кавомашина Krups EA897A10 | 18 999 грн. |
Krups Krups EA897A10 | 18 999 грн. |
Кавомашина Krups Evidence Eco (Ivory) (EU) EA897A10 | 17 599 грн. |
Кавомашина автоматична Krups Evidence Eco Design EA897A10 | 17 842 грн. |
Кофемашина Krups Evidence Eco-Design EA897A10 8010001176 | 18 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Krups Evidence Eco Design EA 897A
Ціни на Krups Evidence Eco Design EA 897A |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence Eco Design EA 897A сріблястий | від 16 790 грн. | 38 пропозицій | ||
Krups Evidence Eco Design EA 897B чорний | від 15 000 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →