Кавоварка Krups Infinissima KP 1708 чорний
Відео 1Фото 4 |
Krups Infinissima KP 1708 чорний |
|
Приготування холодних напоїв
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Infinissima KP 1708 чорний
Усі ціни 29 →Кавоварка Krups KP170810 | 4 999 грн. |
Krups Krups Infinissima (KP170810) | 4 999 грн. |
Кавоварка капсульна Krups Dolce Gusto Infinissima KP1708 | 4 749 грн. |
Капсульна кавоварка KRUPS INFINISSIMA KP170810 | 4 999 грн. |
Кофеварка Krups капсульная Infinissima, 1.2л, капсулы NESCAFE Dolce Gusto, | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Krups Infinissima KP 1708
Ціни на Krups Infinissima KP 1708 |
---|---|---|---|---|
Krups Infinissima KP 1701 білий | від 4 603 грн. | 27 пропозицій | ||
Krups Infinissima KP 1705 червоний | від 4 625 грн. | 31 пропозиція | ||
Krups Infinissima KP 1708 чорний | від 4 451 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →