Змішувач Kuchinox Elza BKE 761D
Фото 10 |
Kuchinox Elza BKE 761D |
|
Змішувач створює шум трохи більше 20 дБ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kuchinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kuchinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kuchinox Elza BKE 761D
Усі ціни 6 →Kuchinox ELZA BKE 761D | 1 460 грн. |
Змішувач для мийки Kuchinox Elza, з еластичним виливом, хром/сірий | 2 106 грн. |
Змішувач для мийки Kuchinox Elza, з еластичною виливкою, хром/бежевий | 2 106 грн. |
Змішувач для кухні Kuchinox Elza BKE 761D чорний | 2 317 грн. |
Змішувач для кухні Kuchinox Elza BKE 461D бежевий | 2 424 грн. |
Змішувач для кухні Kuchinox Elza BKE 961D сірий | 2 478 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →