Змішувач Frap H53 F4453-03
Frap H53 F4453-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H53 F4453-03
Усі ціни 30 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP білий латунь F4453 | 1 927 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4453-03 з гнучким виливом, білий/хром 1034163 | 1 927 грн. |
Змішувач для кухні Frap H53 F4453-03 з гнучким виливом, білий/хром | 1 927 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4453-03 | 1 734 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4453-04 | 1 988 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →