Літня шина Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W 235/45 R18 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W
Усі ціни 24 →Kumho Ecsta HS52 (235/45R18 98W) | 4 277 грн. |
Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W | 4 815 грн. |
Летние шины Kumho Ecsta HS52 235/45 ZR18 98W 1002219418 | 4 422 грн. |
KUMHO Літня шина KUMHO ECSTA HS52 235/45R18 98W | 4 241 грн. |
Літня шина KUMHO ECSTA HS52 235/45R18 98W | 4 221 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W
Ціни на Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta HS52 235/45 R18 98W | від 3 760 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →