Літня шина Lassa Revola 235/45 R18 98W
Виберіть розмір шин
Lassa Revola 235/45 R18 98W 235/45 R18 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Revola 235/45 R18 98W
Усі ціни 23 →Шина Lassa Revola 235/45 R18 98W XL FR | 4 185 грн. |
Lassa Revola 235/45 R18 98W XL | 4 401 грн. |
Lassa Revola (235/45R18 98W) | 4 352 грн. |
Lassa Revola 235/45 R18 98W XL | 4 806 грн. |
Летние шины Lassa Revola 235/45 ZR18 98W XL 1002579075 | 4 547 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Lassa Revola 235/45 R18 98W
Ціни на Lassa Revola 235/45 R18 98W |
---|---|---|---|---|
Lassa Revola 235/45 R18 98W | від 4 151 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →