Електрогенератор Matari MH6000E
Фото 7 |
Matari MH6000E |
|
Пересувна електростанція для живлення побутової техніки, електроінструментів, будівельного обладнання та інших споживачів сумарною потужністю 4 кВт. Електрика виробляється синхронним альтернатором з автоматичним регулятором напруги (AVR), що забезпечує стабільні 230 на виході. Двигун генератора Matari MH6000E має робочий об'єм 272 см³. Він споживає близько 1.2 л палива за годину (при навантаженні 60% номінальної потужності). Паливний бак містить 13 л бензину. Для підключення корисного навантаження у генератора є дві розетки 230 В. До рами прилаштовано рукоятку та колеса, що дозволяють переміщати 60-кг апарат з мінімальними зусиллями.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH6000E
Усі ціни 18 →Бензиновый генератор Matari MH6000E MMH-06 | 33 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MH6000E | 29 800 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH6000E 156273 | 29 800 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH6000E 101325-116 | 29 800 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH6000E АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІТЬ | 24 590 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →