Електрогенератор Vitals WP 5.0be (164651)
Фото 7 |
Vitals WP 5.0be |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals WP 5.0be
Усі ціни 8 →Генератор бензиновый Vitals WP 5.0bе | 28 840 грн. |
Генератор бензиновый Vitals WP 5.0bе (164651) 996347 | 28 840 грн. |
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0bе (164651) | 28 840 грн. |
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0bе 164651 | 28 840 грн. |
Бензиновий генератор Vitals WP 5.0bе 164651 | 28 840 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →